דולב פלסטיק - מיכלי פלסטיק

דולב פלסטיקהיום ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי דולב מוצרי פלסטיק כמו מיכלי פלסטיק, מאחר וכל אחד יכול לבחור את גודל ונפח הדולב המתאים ביותר עבורו במחיר משתלם.

ניתן להשתמש דולב מוצרי פלסטיק למגוון רחב של מטרות שונות, כיום מיכלים מפלסטיק משמשים לקטיף, ליקוט ואחסון של סחורה חקלאית ועד לשינוע של מוצרים שונים, שימוש במפעלים, אחסון במחסנים לוגיסטיים וכדומה. החוכמה היא רק לבחור בדולב מקצועי ואמין, שעשוי מפלסטיק איכותי ועמיד לאורך השנים.

אנו בחברת יוסי בוקס בע"מ נשמח לספק לכם מגוון רחב של סוגי דולב מוצרי פלסטיק שונים במחירים משתלמים. אנו מקפידים על שירות ברמה הגבוהה ביותר, יחס אישי וייעוץ מקצועי, על מנת להבטיח לכל אחד את סוג הדולב האידיאלי ביותר למטרות שלו.

אנו מוכרים דולבי פלסטיק חדשים ומשומשים ועוד מגוון רחב של מיכלים מפלסטיק, לצד שירותי השכרת דולבים פלסטיק, עבור מי שזקוק לדולבים לתקופה קצרה בלבד.

החשיבות של דולב פלסטיק ומיכלי פלסטיק

חשוב לדעת כי בעבר היה נהוג להשתמש במכלי מתכת או במכלי עץ, לצורך אחסון, שינוע והובלה של סחורה חקלאית או כל סחורה אחרת. אך עם התפתחות תעשיית הפלסטיק, עברו להשתמש במכלי פלסטיק לחקלאות, שנחשבים לזולים ומשתלמים יותר.

אף אחד לא היה רוצה לשלם יותר מידי כסף על מכלים, לכן רק הגיוני להשקיע במכלי פלסטיק, שנחשבים לעמידים וקלי משקל. אין שום צורך לסחוב מכלים כבדים ומגושמים, מאחר ומכלי הפלסטיק מהווים את הפתרון המושלם לבעיה.

כדאי לדעת כי הפלסטיק המרכיב את דולב מוצרי פלסטיק עמיד בפני שמש ישירה, גשם ולחות, לכן אין שום בעיה להשאיר אותו באמצע השדה, ללא שום חשש לנזק.

מדובר על מכלים שאינם מתבלים במהירות ואינם זקוקים לתחזוקה מיוחדת, מאחר והפלסטיק נחשב לחומר גלם זול ועמיד במיוחד.

דולב פלסטיק

נקודות חשובות שכדאי לדעת לגבי דולב פלסטיק

אם בעבר רוב החקלאים השתמשו במכלים העשויים ממתכת או מעץ, היום כולם כבר עברו להשתמש במיכלי פלסטיק.

למה דווקא מיכלי פלסטיק? לעומת מכלי העץ והמתכת, שאינם נחשבים לעמידים במיוחד בפני פגעי מזג האוויר, דולב הפלסטיק ובכלל מיכלי פלסטיק אינם מתבלים במהירות ואינם מצריכים שיפוץ או תחזוקה מיוחדת. הדבר מאפשר חיסכון משמעותי בהוצאות, מאחר וקצב התחלופה נמוך משמעותית ואין שום צורך בהוצאות משמעותיות עבור תיקונים ושיפוצים של מיכל הפלסטיק.

מעבר לכך, חשוב לציין כי דולב פלסטיק ומיכלי פלסטיק מאפשר חיטוי וניקוי מהיר ויעיל במיוחד, גורם הכרחי כאשר מדובר על העברת הדולבים משטח חקלאי אחד למשנהו, על מנת למנוע מעבר של מזיקים או מחלות.

בנוסף, כדאי לציין כי  דולב פלסטיק מספק פתרונות אחסון יעילים ונוחים במיוחד, מכיוון שניתן לערום את הדולבים לגובה של 8 – 10 קומות, דבר המספק חיסכון משמעותי במקום.

אנו בחברת יוסי בוקס בע"מ נשמח לסייע לכם לבחור דולב פלסטיק ומיכלי פלסטיק איכותיים ואמינים, שיתאימו באופן מושלם לצרכים ולמטרות שלכם במחיר מצוין.

הדולבים שלנו נחשבים לעמידים ולאמינים במיוחד והם יכולים לשמש אתכם בתעשייה, חקלאות, בתחום ייצור המזון וכדומה. ניתן לבחור דולבים בכל גודל, נפח וצבע שמתאים לכם. לפרטים והזמנות, צרו קשר.

שתפו

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

מאמרים נוספים

אחסון ושינוע לתעשיית המחזור

תחום האחסון קשור בצורה בלתי נפרדת לתחום השינוע בענפים רבים במשק, ביניהם ענף המחזור. הסיבה לכך היא פשוטה - מיכלים לאחסון צריכים להתאים לשימוש גם

העברת מפעלים

העברת מפעלים נחשבת לפרויקט מורכב שדורש לא מעט לוגיסטיקה, תכנון ומקצועיות. לעיתים לצורך העברת מפעל יש למצוא פתרונות יצירתיים לאתגרים מיוחדים, לגייס משאבים גדולים, להתמודד

http://yosibox.com/wp-content/uploads/2022/04/20180108_152759.webp

מיכלים למכירה

מיכלי דולב מבית יוסי בוקס מתאימים לצורך אחסון ושינוע של מגוון סחורות, מוצרים ופריטים. חברת יוסי בוקס מספקת מיכלים למכירה בגדלים שונים באיכות גבוהה -