לעגלת הקניות

מאמרים וחדשות​

מידע מקצועי שיעזור לך לעשות את הבחירה הנכונה.

פח אשפה גדול

היום ניתן למצוא פח אשפה גדול בחדר האשפה של כל בניין משותף. הדבר נכון לגבי בניינים ישנים שמתאימים למספר חד ספרתי של משפחות, או לחילופין, מגדל מגורים המכיל 30 קומות ומעל ל- 100 משפחות. כמובן שגודל הפח וכמות הפחים מותאמת לכמות הדיירים בבניין ולכמויות הפסולת שהם מייצרים. יש צורך לקחת בחשבון את כמות הנפשות בכל בית, מאחר ופח קטן מידי או מספר מועט מידי של פחים, עלול לגרום למצב של פסולת המושלכת על הרצפה או בקרבת חדר האשפה. לכן מומלץ תמיד להתייעץ עם אנשי מקצוע מהתחום, שישמחו להתאים את גודל הפח המושלם ביותר לצרכי הבניין שלכם. כמובן שהדבר נכון לא רק לגבי בנייני מגורים משותפים, אלא גם לגבי בנייני משרדים ואפילו בתים פרטיים. כולם זקוקים כיום לפחי אשפה, מאחר וכמות הפסולת שאנו מייצרים מצריכה טיפול מיוחד.

פח אשפה גדול – מה מעולם לא ידעתם?

היום ניתן למצוא בשוק מגוון רחב של פחי אשפה גדולים, היכולים להגיע עם או ללא גלגלים. מומלץ כמובן לבחור בפחים עם גלגלים, הנקראים גם עגלות אשפה. פחים אלו ניתנים להזזה בקלות רבה יותר, דבר שמקל על פינוי הפסולת ושמירה על שלמות הפח. הדבר נכון לגבי עגלות אשפה של דולב בנפח 240 או 360 ליטר, המתאימים בעיקר לאנשים החיים במושבים, בקיבוצים ובבתים פרטיים, מאחר והם מכילים גלגלים עמידים במיוחד. יש צורך לגלגל את הפח עד לכביש הקרוב, על מנת שרכב הזבל יוכל לרוקן אותו, לכן ישנה חשיבות מכרעת לגלגלים ולעמידות הפח. מצד שני, גם מי שגר במגדל מגורים זקוק לפח אשפה גדול ונוח לשימוש, מאחר והמטרה היא לבחור בפח בנפח מתאים, שיוכל לשמש את דיירי הבניין עד לפינוי הזבל הבא. לרוב נהוג לבחור בפחים גדולים על גלגלים, המגיעים בנפח של 1,100 ליטר. ניתן לבחור בפח עם או ללא רגלית, אך חשוב לוודא כי מדובר על פח תוצרת דולב, שנחשב לאיכותי ביותר בשוק ועמיד בפני שמש ישירה ופגעי מזג האוויר. 

על מה חשוב לתת את הדעת בבחירת פח אשפה גדול?

פחי אשפה גדולים נחשבים לפתרון האידיאלי לבניינים משותפים, מאחר ולרוב נהוג לאסוף ולרוקן את הזבל פעם או פעמיים במהלך השבוע. משאיות האשפה של העירייה מגיעות לרוב לכניסה לבניין והעובדים מגלגלים את הפחים לרחוב, במטרה להקל על פינוי הזבל. פח ללא גלגלים עלול להישרט, להיסדק ולהינזק במהלך ריקונו, מאחר והעובד יצטרך לגרור אותו על הרצפה. 

אנו בחברת יוסי בוקס נשמח לספק לכם פח אשפה גדול, שיוכל לשמש אתכם למגוון רחב של שימושים שונים. נשמח לספק לכם פחי דולב למכירה או השכרה מהמלאי האדיר שלנו, ללא שום צורך להמתין לייצורם. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של מעל לארבעה עשורים בתחום ונשמח לתרום מהידע הרב שצברנו לאורך השנים, במטרה להתאים את הפח המושלם לצרכים שלכם. צרו קשר!

עגלת אשפה 140 ליטר

זקוקים ליעוץ?

השאירו פרטים או לחצו על הוואצאפ

דילוג לתוכן