מיכלים לתעשיה

אין ספק כי מיכלים לתעשיה יכולים להיות שימושיים במיוחד. אומנם לכל ענף יש את הצרכים הייחודים לו, אך ישנה הסכמה כוללת לגבי החשיבות של עמידות המכלים.

אף מפעל לא היה רוצה להחליף את המכלים שלו בתדירות גבוהה מידי, מאחר והדבר מצריך הוצאות נוספות והתעסקות מיותרת.

לכן החוכמה היא לרכוש מראש מיכלים לתעשייה באיכות הגבוהה ביותר, על מנת להבטיח לעצמכם שקט נפשי ושקט תעשייתי לאורך זמן.

אנו בחברת יוסי בוקס בע"מ נשמח לספק לכם מיכלים לתעשיה באיכות הגבוהה ביותר. אנו פועלים בתחום של השכרת ומכירת מיכלי דולב למעלה מ- 40 שנה ומתחייבים לשירות האמין והמקצועי ביותר.

המכלים שלנו אמידים לכל מזג אוויר והם מחזיקים לאורך השנים, בזכות החוזר והעמידות שלהם.

לכן ניתן למצוא גם מכלים משומשים, שנראים כמו חדשים ויכולים להוזיל לכם עלויות.

מיכלים לתעשייה

מיכלים לתעשיה – מי בכלל זקוק לכך?

רוב סוגי התעשיות זקוקות למכילים בגדלים שונים, לצורך ביצוע העבודה השוטפת.

הדבר נכון לגבי תעשיית המחזור, תעשיית הפסולת וכמובן לגבי תעשיית המזון. אף אחד לא היה רוצה לראות את המוצרים השונים שאנו צורכים מונחים על הרצפה המזוהמת במפעל, לכן יש צורך במכלים איכותיים ונקיים, לצורך שמירה על הסחורה.

הדבר הכרחי כמובן גם לשינוע המוצרים ולשמירה על ההיגיינה שלהם לכל אורך המסע שלהם מהמפעל ועד לצלחת.

חשוב לדעת כי תעשיית המזון נאלצת לעמוד בתקנים המחמירים ביותר מבחינת שמירה על היגיינה, לכן היא זקוקה למכלים עמידים ונקיים, שישמרו על המזון מפני זיהום חיידקי או פטרייתי.

המכלים חייבים להיות עשויים מחומרי גלם ספציפיים, המאושרים לשימוש בתעשיית המזון.

לכן חשוב לוודא מראש את הרכב המכלים ולבדוק כי הם אכן מתאימים לתעשייה.

חברה מקצועית ואמינה תבטיח לכם מכלים מתקדמים, המכילים את הפיתוחים העדכניים ביותר ומספקים את הפתרון הבטוח והמקצועי ביותר לתעשיית המזון.

מה כדאי לדעת לגבי מיכלים לתעשיה?

מיכלים לתעשיה יכולים להגיע בכל גודל ובכל צורה, לכן חשוב להבין מראש מהם הצרכים הייחודיים עבורכם.

מכלים ברמה גבוהה יעמדו בתקני ההיגיינה המחמירים ביותר ויתאימו גם לתעשיית המזון. מכלים מסוג זה יספקו לכם בקרת טמפרטורה יעילה, על מנת לשמור על טמפרטורת המזון ולמנוע ממנו להתקלקל.

כמו כן, כאשר מדובר על מכלים המשמשים בתהליך הייצור, לא פעם יהיה צורך במכלים בעלי מערכות ניקוז מתקדמות ואפשרויות חירור שונות, על מנת לספק פתרונות אידיאליים לניהול נוזלים.

מומלץ לבחור במכלים העשויים ממשטחים חלקים, המאפשרים ניקוי קל ומהיר יותר.

כדאי לבחור במכלים העשויים מחומרים ייעודיים, המונעים התרבות והתפשטות של מיקרואורגניזמים ומספקים הגנה מושלמת על המוצרים השונים. כמו כן, אסור בשום אופן להתפשר על החוזק והעמידות של המכל, לכן יש לוודא את חוזק הדפנות ולבדוק את אורך החיים של כל מכל.

אנו בחברת יוסי בוקס בע"מ נשמח לספק לכם מיכלים לתעשיה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

המיכלים לתעשייה שלנו מאפשרים אחסון לגובה, לכן הם מושלמים לחיסכון במקום. ניתן להשתמש במיכלים לתעשייה לצורך שינוע סחורות או העברת מפעלים. למידע נוסף, צרו קשר.

 

שתפו

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

מאמרים נוספים

מיכלים לתעשייה

מיכלים לתעשיה

אין ספק כי מיכלים לתעשיה יכולים להיות שימושיים במיוחד. אומנם לכל ענף יש את הצרכים הייחודים לו, אך ישנה הסכמה כוללת לגבי החשיבות של עמידות

מיכלי דולב

מיכלי דולב

אין ספק כי מיכלי דולב נחשבים לאופציה המועדפת ביותר למגוון רחב של תעשיות שונות. חקלאים רבים בוחרים במכלים אלו, לצורך קטיף של תוצרת חקלאית, שינוע

מיכלי פלסטיק לחקלאות

מיכלי פלסטיק לחקלאות

כל אחד מכיר את המראה של מיכלי פלסטיק לחקלאות, מאחר וניתן לראות אותם בכל שדה ובכל פרדס. מי שגר במושב נתקל במראה של המכלים הענקיים,