לעגלת הקניות

מאמרים וחדשות​

מידע מקצועי שיעזור לך לעשות את הבחירה הנכונה.

עגלת אשפה

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של עגלות אשפה. מדובר על פח אשפה עם גלגלים, דבר שמקל על ההזזה שלו ומייעל את תהליך הריקון שלו. עובדי הניקיון של העירייה אינם נכנסים עם הרכב לחדר האשפה, לכן העובדים נאלצים לגרור את הפחים לכיוון הכביש. עגלת אשפה פשוטה ויעילה יותר להזזה, לכן העובדים יכולים לגלגל אותה בקלות וביעילות, ללא שום חשש מיצירת נזק לפח עצמו. לעומת זאת, פח ללא גלגלים ייגרר על המדרכה, דבר שככל הנראה יגרום לשריטות ולסדקים. לכן עגלות אשפה נחשבות לאופציה המועדפת ביותר, בזכות נוחות השימוש והעמידות הגבוהה שלה.

עגלת אשפה – למי זה יכול להתאים?

היום ניתן למצוא עגלות אשפה כמעט בכל חדר אשפה, מאחר וברוב הבניינים המשותפים נהוג להשתמש בפחים מסוג זה. אם בעבר היה מקובל להשתמש בצפרדע ענקית שהוצבה בנקודות שונות ברחוב, הרי שהיום ברוב הבניינים המשותפים יש חדר אשפה. חדר האשפה מכיל כמות מסוימת של עגלות אשפה, בהתאם לכמות הדיירים בבניין. בניינים רבי קומות, המכילים כמות עצומה של דירות, יצטיידו לרוב בעגלות אשפה גדולות יותר. כמו כן, הם יזדקקו ליותר עגלות אשפה, מאחר ומשאית האשפה של העירייה מגיעה לרוב פעם או פעמיים בשבוע לריקון הפחים. מומלץ להיעזר באנשי מקצוע שמתמחים בתחום, על מנת לבחור את גודל, נפח וסוג עגלות האשפה המתאימות ביותר עבורכם. בבתים פרטיים כדאי לבחור בעגלות אשפה של דולב בנפח של 240 או 360 ליטר. לעומת זאת, בניינים משותפים או בנייני משרדים מצריכים פחים גדולים יותר. בכל מקרה, פחי דולב נחשבים לאופציה האידיאלית, בזכות החומר העמיד שממנו הם עשויים והגלגלים היציבים והחזקים שלהם. הפחים עמידים לכל פגעי מזג האוויר, לכן כל בעל עסק יכול להציב אותם ללא שום חשש בשמש ישירה.

מה חשוב לדעת מראש על עגלות אשפה?

היום ניתן למצוא עגלות אשפה בנפחים משתנים, החל מ- 80, 140, 240, 360, 770 ועד ל- 1,100 ליטר. בנייני מגורים חדישים, המכילים כמות גדולה של משפחות, יזדקקו לרוב לעגלות אשפה ענקיות בנפח של 1,100 ליטר. מצד שני, בניינים משותפים ישנים יותר, המכילים 3 – 4 קומות בלבד, יוכלו להסתפק בעגלות אשפה של דולב בנפח קטן יותר. חשוב לציין כי עגלות אשפה של דולב יכולות לשמש גם עסקים קטנים ובינוניים, בזכות האיכות והעמידות הגבוהה של דולב, המבטיחה לכם שקט נפשי.

אנו בחברת יוסי בוקס נשמח לספק לכם עגלת אשפה שמתאימה באופן מושלם לצרכים שלכם. אנו מחזיקים במלאי מגוון ורחב של עגלות אשפה, המגיעות בגדלים ובנפחים משתנים ונוכל לספק לכם את ההזמנה באופן מידי, בזכות המלאי האדיר שלנו. תוכלו לבחור בין משלוח לבין איסוף עצמי. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של מעל לארבעה עשורים בתחום ונשמח לתרום מהידע הרב שצברנו לאורך השנים, במטרה לספק לכם את הפתרון האידיאלי ביותר. צרו קשר!

עגלת אשפה 770 ליטר

זקוקים ליעוץ?

השאירו פרטים או לחצו על הוואצאפ

דילוג לתוכן